rebelderpg.feen.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 
Jeżeli chcecie wiedzieć co dalej z forum piszcie na gg 3317193 wtedy wszystko wytłumacze ;)

Poprzedni temat «» Następny temat
Pamiętnik Viviany
Autor Wiadomość
Viviana 
Fuego

Wiek: 27
Dołączyła: 24 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: KrK
Wysłany: 2010-08-17, 01:04   Pamiętnik Viviany

19.08.2010
Kochany Pamiętniczku;*

W 'szkole' jestem od nie dawna jakoś nie mogę się tutaj za klimatyzować w starszej było mi lepiej może dlatego że tamta była publiczna chodziłam do szkoły z normalnymi osobami nie może ci też są normalni ale tu są bogate dzieciaki a ja wole przebywać wśród tych z niższej klasy społecznościowej z tamtymi od razu znalazłam kontakt a tu pomimo parunastu dni nawet nie mam znajomych może ze mną jest coś nie tak? może uważają mnie na inną bo nie nosze zbytnio markowych ciuchów lub nie jestem zbyt grzeczna i wyrafinowana co zdążyłam już zauważyć w tej szkole wszyscy już się znają jedynie ja jestem jak na razie sama może tak lepiej bd miała przynajmniej spokój i jak na razie nie zamierzam się wychylać...Za to co mi rodzice zrobili nie chce ich widzieć tam mi było dobrze tam miałam przyjaciółkę ma na imię Carter...
Pamiętniczku ja już kończę j
estem zmęczona
Kocham cię
do jutra ;***
:serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :spi: :spi: :spi: :spi: :spi: :spi: :spi: :spi: :spi: :spi:
_________________
!! Vondy !!


3 litery , 1 dusza , 6 głosów =RBD - para siemple en mi corazón
 
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   55%   5/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna

Darmowe forum phpBB by Przemo |

Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 14